kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Wypadek pływaków z Biłgoraja. Dwie osoby ranne

Bus wiozący młodych pływaków z Biłgoraja, którzy wracali z odbywających się w Lublinie zawodów, uczestniczył w wypadku na ul. Kunickiego. Na miejscu zdarzenia pracowały służby ratunkowe.

- Reklama -

Do wypadku doszło w niedzielę 10 kwietnia br. po godzinie 15 na ulicy Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Reja zderzyły się dwa samochody: skoda i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w kierunku Abramowic. Kierujący skodą mężczyzna zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Po chwili w pojazd wjechał bus z pasażerami. Siła zderzenia sprawiła, że skoda uderzyła jeszcze w drzewo.

toyota Yaris

Łącznie w wypadku brało udział 9 osób. Skodą podróżował tylko kierowca, z kolei volkswagenem jechali młodzi pływacy z Biłgoraja, którzy wracali z odbywających się w niedzielę w Lublinie zawodów Pucharu Polski. Zanim dojechali ratownicy, pierwszej pomocy udzielili im świadkowie, w tym lekarz z pobliskiego centrum medycznego. Dwoje nastolatków doznało obrażeń ciała i zostali oni przetransportowani do szpitali. Pozostałe osoby poszkodowane opatrzono na miejscu.

Lublin112

- Reklama -

1 komentarz
  1. Dawid mówi

    Proszę rodziny dzieci o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.