Wypadek na wojewódzkiej

Dziś na drodze wojewódzkiej nr 835 na trasie Biłgoraj-Tarnogród doszło do wypadku drogowego. Droga jest zablokowana. Policja pojazdy kieruje objazdami. Zakorkowana jest ulica Krzeszowska.

Apelujemy o ostrożność. Nawierzchnia jezdni jest wyjatkowo śliska.

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Rudi mówi

  Czy nie ma bata na naszych drogowców?Jezdnie oblodzone ,zaśnieżone itd.,a wystarczy pojechać w rejon Leżajska czy Tomaszowa jezdnie zadbane.Panie Starosto ,Panowie Wójtowie sprawdzcie czy na waszych terenach odśnieżanie przebiega prawidłowo ,czy firmy was doją a niewinni ludzie cierpią w wypadkach.

  1. Tomek mówi

   Mądry w necie ci..pa w necie. Dowiedz się kto i jakie drogi obsługuje oraz ile ma sił i środków do obsługi tych tras. Przedstaw charmonogram odśnieżania wszystkich tras w powiecie biłgorajskim. Wskaż drogi 1-go, 2-go i 30-go rzędu. W jakiej kolejności i na jakich odcinkach mają być odśnieżane drogi wojewódzkie, powiatowe i gminne. Jak to możliwe, że kilkaset aut przejechało tą drogą bez jakiejkolwiek kolizji aż nagle znalazło się dwóch mistrzów prędkości i dla takich trzeba jeszcze na śniegu pomalować znaki poziome aby przypadkiem nie zrobili sobie krzywdy. Wystarczy tobie czas do końca tygodnia? No dalej, czekamy!

  2. Łukasz mówi

   niestety ale u nas stawiają na oszczędności!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.