- Reklama -

- Reklama -

Wypadek na budowie, mężczyzna spadł z rusztowania

27 lipca, po godz. 18.00,  policjanci biłgorajskiej jednostki zostali skierowani do gminy Aleksandrów. Według zgłoszenia miało dojść tam do nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac budowlanych. – Jak wynika z wstępnych ustaleń 34-letni mieszkaniec tej gminy w trakcie wykonywania pracy na terenie prywatnej posesji spadł z rusztowania. Mężczyzna podczas upadku z wysokości około 2,5 metra zaczepił o metalowe części rusztowania w wyniku czego doznał poważnych obrażeń ciała – informuje sierż. sztab. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. 34-latek został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Biłgoraju, gdzie przeszedł pilną operację.

- Reklama -

Jak ustalili policjanci mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

– Apelujemy o rozwagę podczas prac. Nierozsądne zachowania czy niewłaściwe obsługiwanie narzędzi to najczęstsze przyczyny wypadków w gospodarstwie domowym – ostrzega rzeczniczka biłgorajskiej policji. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.