kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Wypadek karetki na sygnale. W środku mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej (foto)

Do groźnego wypadku doszło wieczorem w Lublinie. Jadąca na sygnale karetka przewróciła się na bok. Jak udało nam się ustalić, karetka jechała z Biłgoraja. W wypadku poszkodowane zostały dwie kobiety z powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

Jak przekazują mundurowi z Lublina, wczoraj około godziny 21:00 jadąca ul. Kunickiego karetka na skrzyżowaniu z ulicą Piaskową zderzyła się z Toyotą.

 

-W wyniku zderzenia pojazdów, karetka przewróciła się na bok, zaś osobówka uderzyła w budynek kamienicy. Z miejsca wypadku osiem osób zostało przewiezionych do szpitala. Po badaniach 5 osób zostało zwolnionych, w szpitalu pozostało troje uczestników wypadku. Ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo przekazuje komisarz Anna Kamola z KPP w Lublinie

 

 

 

urząd MArszałkowski projekt

Jak udało nam się ustalić, karetka pogotowia jechała z Biłgoraja. Pacjentką była 17-letnia  niepełnosprawna podopieczna Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce. Na pokładzie znajdowała się również jej opiekunka, pracownica DPS-u. Karetka z Teodorówki wyjechała wczoraj ( piątek 17 maja) około godziny 19:00.

 

 

Do wypadku karetki  doszło w piątek po godz. 21.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów lubelskiej drogówki wynika, że kierujący pojazdem uprzywilejowanym marki Renault – karetką pogotowia – jadąc ul. Kunickiego od strony ulicy Dywizjonu 303 w kierunku Placu Bychawskiego na skrzyżowaniu z ulicą Piaskową zderzył się z Toyotą ( pojazdem do przewozu osób).

 

 

– Kierująca tym pojazdem poruszała się ul. Piaskową od strony ul. Pawiej. W wyniku zderzenia Toyota uderzyła w elewację budynku, zaś karetka zjechała na chodnik i się przewróciła. Na miejsce zostały zadysponowane służby ratunkowe relacjonuje komisarz Kamola

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Policja przekazała, że do szpitali zostało przewiezionych łącznie 8 osób – cztery z karetki oraz cztery z Toyoty.

 

-Po przeprowadzonych badaniach, pięcioro uczestników wypadku zostało zwolnionych do domu. W szpitalu pozostają trzy osoby – 17-letnia pasażerka karetki oraz dwóch pasażerów Toyoty w wieku 31 I 33 lat. Ich życiu I zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwowyjaśnia Anna Kamola.

 

 

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

 

 

Foto: KPP Lublin

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Jcncj mówi

  Kierowca Bolta, jakoś mnie nie dziwi że nie widział na całym skrzyżowaniu niebieskich świateł.

  1. zxc mówi

   A gdzie Ty bolta widzialeś w Biłgoraju? Chyba ze powielaszz stereotypy

   1. Qwerty mówi

    Wypadek był w Lublinie a nie w Biłgoraju

    1. zxc mówi

     Wypadek w Lublinie, ale skąd biłgorajski ekspert czerpie wiedzę na temat Bolta? Jest już wideo z tego wypadku, na którym wyraźnie widać, że winę ponosi kierowca karetki, który wjechał na czerwonym świetle.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.