Wypadek – są utrudnienia

 

Pięć osób zostało przewiezionych do szpitali w wyniku zderzenia pojazdów na trasie W 835 na wysokości Gromady. Jak wstępnie ustalili policjanci kierująca BMW 46 latka skręcając w lewo nie upewniła się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru i doprowadziła do zderzenia z renault, który z kolei uderzył w zaparkowanego mercedesa.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 9:30. Policjanci zostali skierowani na trasę W835 gdzie na wysokości miejscowości Gromada doszło do zderzenia pojazdów. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia 46 letnia mieszkanka Biłgoraja, która kierowała samochodem m-ki BMW wykonując manewr skrętu w lewo nie upewniła się co do możliwości bezpiecznego wykonania manewru i doprowadziła do zderzenia z wyprzedzającym ją samochodem m-ki Renault.

Siła uderzenia była tak duża, że renault uderzył w zaparkowany przy posesji samochód m-ki Mercedes. W wyniku zderzenia pojazdów cztery osoby podróżujące renault zostały przewiezione do szpitala, w tym kilkumiesięczne dziecko. Do szpitala trafiła również kierująca BMW. Na szczęście obrażenia jakich doznały osoby nie okazały się groźne. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci apelują o zachowanie rozwagi za kierownicę i przestrzeganie przepisów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.