- Reklama -

Wyniki konkursu „Laurka dla św. Jana Pawła II”

Organizatorami konkursu plastycznego są Fundacja Gaudium et Spes, mająca siedzibę przy parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju, oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Konkurs to jedno z wydarzeń, które zostało zorganizowane dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Prace do konkursu zgłosić można było do 16 maja, jako indywidualną lub rodzinną, mogły być one wykonane ręcznie lub graficznie. Komisja konkursowa przyznała miejsca w trzech kategoriach wiekowych czyli: do 10 lat, powyżej 10 lat oraz powyżej 15 lat. Wyniki konkursu plastycznego pt. „Laurka dla św. Jana Pawła II” poniżej:

Kategoria: praca plastyczna (ręczna) indywidualna do 10 lat:

1. miejsce: Maja Mularczyk, lat 9, Lublin

1. miejsce: Laura Kaczor, lat 9, Dąbrowica

2. miejsce: Wiktoria Kufel, lat 9, Świecie, woj. kujawsko-pomorskie

2. miejsce: Wanessa Stelmach, klasa III, Biłgoraj

3. miejsce: Izabela Borowiec, lat 9, klasa III a SP nr 1 w Biłgoraju

3. miejsce: Kaja Sołtys, lat 9, klasa III a SP nr 1 w Biłgoraju

3. miejsce: Marek Świerzak, lat 8, klasa I, Biłgoraj

Wyróżnienia:

– Adam Kiszczak, lat 8, Biłgoraj

– Aleksandra Bukarewicz, klasa III a, SP nr 1 w Biłgoraju

– Ewelina Grasza, klasa III a SP nr 1 w Biłgoraju

– Franciszek Dziduch, lat 9, klasa 3 c SP nr 1 w Biłgoraju

– Jagoda Piotrowska, Strzyżów k. Hrubieszowa

– Natalia, lat 6, Biłgoraj

– Nina Kiszczak, lat 9, klasa III c SP nr 1 w Biłgoraju

– Piotr Kwiatkowski, klasa III e SP nr 1 w Biłgoraju,

– Wojciech Bukarewicz, klasa III a SP nr 1 w Biłgoraju

– Zuzanna Bajda, klasa I, Strzyżów k. Hrubieszowa

W kategorii od 10 lat zwyciężyli:

1. miejsce: Gabriela Górczyńska, klasa VI a SP nr 1 w Biłgoraju

2. miejsce: Natalia Dargiel, klasa VI a SP nr 1 w Biłgoraju

3. miejsce: Anna Lis, klasa VI h SP nr 1 w Biłgoraju

Wyróżnienia:

– Angelika Borowiec, lat 12, Strzyżów k. Hrubieszowa

– Inka Pasło, Jarosław

– Martyna Kaczor, klasa IV b SP nr 1 w Biłgoraju

Od 15 lat:

  1. miejsce: Karolina Kaczor, lat 19
  2. miejsce: Beniamin Gleń, lat 15
  3. miejsce: Aleksandra Żak, lat 16

Wyróżnienie:

– Anna Ohirko, lat 16

Kategoria: praca plastyczna (ręczna) rodzinna

- Reklama -

  1. miejsce: Lena, Jasio, Marta i Tomasz Banach, Gózd Lipiński
  2. miejsce: Agnieszka Wojtasik i Maja Wojtasik, Biłgoraj

Kategoria: praca graficzna indywidualna

Młodsi:

  1. miejsce: Pola Siciarz, lat 6, klasa 0 a SP nr 1 w Biłgoraju
  2. miejsce: Cezary Kraczek, lat 10, klasa III c SP nr 1 w Biłgoraju
  3. miejsce: Gabriela Małek, klasa I a SP nr 1 w Biłgoraju

Wyróżnienie:

– Stanisław Małek, klasa III F SP nr 1 w Biłgoraju

Starsi:

  1. miejsce: Emilia Drzygało, lat 13, Kalinowice
  2. miejsce: Francesco Moggia, lat 13, Novara, Włochy
  3. miejsce: Franciszek Zarębski, klasa V SP nr 1 w Biłgoraju

Kategoria: praca graficzna rodzinna

Nie złożono żadnej pracy.

Podziękowania:

– Alicja Koper, klasa III c SP 1 w Biłgoraju

– Dominik Bielak klasa IV a SP 1 w Biłgoraju

– Dominika Rawska, klasa III f SP 1 w Biłgoraju

– Ewelina Nakapała, Stanisławów

– Kinga Blacha

– Klaudia Czerniak, lat 9, Biłgoraj

– Dominika Kudzia

– Lidia Borowiec, lat 6

– Nikola Siciarz, 8 lat, klasa I b SP nr 1 w Biłgoraju

– Maciej Banach, lat 10, Biłgoraj

– Maciej Gałka, klasa III c SP nr 1 w Biłgoraju

– Martyna Cich, klasa IV a SP nr 1 w Biłgoraju

– Mieszko Piotrowski, Strzyżów k. Hrubieszowa

– Milena Wszoła, Biłgoraj

– Natalia Rojek, klasa VI a SP nr 1 w Biłgoraju

– Natalia Skubis

– Nikola Maciocha, klasa VIII b SP nr 1 w Biłgoraju

– Lena Banach z klasy 1B, Gózd Lipiński

– Katarzyna, lat 6, Biłgoraj

– Weronika Zarębska 10 lat, Biłgoraj

– Wiktor Pałys klasa I SP w Strzyżowie

– Zuzanna Łyś, klasa VI a SP nr 1 w Biłgoraju

– Jaś Banach, 5 lat, Gózd Lipiński

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.