Krystyna Deryło- óśmioklasista

- Reklama -

“WyMODELuj swoje marzenia”

Marzenia są siłą napędową naszego życia, pozwalają złapać wiatr w żagle i rozwinąć skrzydła. W przypadku młodych ludzi w naturalny sposób mogą stać się sposobem na życie.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Matthew A. Killingswortha i Daniela T. Gilberta z Uniwersytetu Harvarda, ludzkie myśli uciekają w stronę fantazji nieustannie. Jednak to nie one gwarantują dobry humor marzycielom. Tym, co przynosi satysfakcję i dobre samopoczucie, jest podjęcie działania.
Takim krokiem ku realizacji pasji może stać się udział w konkursie WyMODELuj Swoje Marzenia, który został zorganizowany już po raz 9. w Biłgoraju i 6. w Czosnowie.

 

Konkurs skierowany jest do uczniów i studentów, w którym:
– Nie będziemy pytać, czy odrabiasz lekcje, ale spytamy, czy masz pasję, która pochłania Cię całkowicie;
– Nie będziemy pytać, jaką masz średnią, ale zapytamy, co robisz dla społeczności lokalnej;
– Nie będziemy pytać czy plan biznesowy, ale czy spełnienie tego marzenia wpłynie na Twoje całe życie.

 

Co trzeba zrobić? Po pierwsze: wypełnić odpowiedni formularz.

- Reklama -

Dla edycji biłgorajskiej konkursu znajdziesz go tutaj: http://formularze.ffl.org.pl/3/40/wniosek
Dla edycji czosnowskiej konkursu znajdziesz go tutaj: http://formularze.ffl.org.pl/17/47/wniosek

 

We wniosku opisz swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwiniesz dzięki dofinansowaniu. Napisz także, dlaczego to właśnie Twoje marzenie jest warte dofinansowania, być może z Twoich umiejętności będzie mogło skorzystać szersze grono odbiorców?
Na Wasze pomysły czekamy do 28 kwietnia 2021. Jedna osoba może złożyć klika wniosków, zwycięstwo w konkursie gwarantuje realizację jednego z nich.
Drugi etap konkursu to przekonanie Komisji Konkursowej do sfinansowania właśnie Twojego pomysłu. Możesz to zrobić za pomocą prezentacji, autorskiego występu, filmu.
Ze względu na sytuację pandemiczną w tym roku przesłuchania odbędą się w formie zdalnej.
Poza zdobyciem grantu niektórzy laureaci mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie od 14. do 26. roku życia zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i powiatu nowodworskiego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.