- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wymień walutę przez internet

Na platformie można dokonywać transakcji w czterech parach walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, CHF/PLN, GBP/PLN. Kursy na stronie aktualizowane są na bieżąco, a ceny korzystniejsze niż w tradycyjnym kantorze.

Warto dodać, że osoba korzystająca z platformy nie ponosi żadnych dodatkowych opłat. Korzystanie z  serwisu jest bezpłatne. Dodatkowo jego obsługa nie powinna sprawić nikomu trudności. Aby dokonać transakcji wystarczą tylko trzy proste kroki. Każdy może w prosty sposób zalogować się i zobaczyć, w jaki sposób działa platforma.

Krok 1: Załóż konto

Podaj e-mail, który będzie Twoim loginem i hasło

Kliknij w link aktywacyjny przesłany na podany przez Ciebie adres e-mail

Krok 2: Zaloguj się do Panelu Klienta

Uzupełnij dane osobowe

- Reklama -

Podaj dwa numery rachunków bankowych wyrażonych w różnych walutach, z czego jeden  w  PLN

Krok 3: Złóż zlecenie

Określ kwotę wymiany i zatwierdź aktualnie oferowany kurs

Przelej wskazaną w podsumowaniu kwotę

Sprawdzaj, co się dzieje z Twoimi pieniędzmi, śledząc aktualizowane statusy.

Przy obrocie pieniędzmi niezwykle istotne jest bezpieczeństwo. Wszystkie transakcje są szyfrowane za pomocą protokołu SSL zapewniającego poufność przesyłania danych, dlatego wymiana w ekantor.pl jest całkowicie bezpieczna. Ponadto cała transakcja odbywa się online, dlatego nie musisz się martwić przenoszeniem dużych sum pieniędzy, ryzykiem otrzymania fałszywych banknotów, a kasjer już nigdy nie wypłaci Ci błędnie przeliczonej kwoty.

Z platformy www.ekantor.pl mogą korzystać wszyscy. Osoby fizyczne zarówno te prowadzące działalność gospodarczą, jak również prawne oraz jednostki organizacyjne, które posiadają osobowość prawną. Warunkiem jest tylko posiadanie dwóch rachunków – złotówkowego i walutowego w dowolnym banku.

Przy wymianie walut niezwykle istotne są komentarze walutowe, które specjaliści ekantor.pl tworzą na bieżąco, obserwują trendy rynkowe i dzielą się swoją wiedzą. Na platformie znaleźć można raporty, prognozy i analizy. Każdego dnia na platformę trafia wiele cennych i trafnych komentarzy ekspertów. Dzięki temu dowiemy się m.in. tego, co wpływa na cenę waluty. Będziemy wiedzieli, jak danego dnia przebiegał handel na rynku walutowym oraz dlaczego zawirowania na rynku innego kraju mają wpływ na dany kurs. Dowiemy się, jaka waluta w ostatnim czasie umocniła się, a jakiej nastąpił spadek.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.