- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wymiana ciepła rusza w Biłgoraju

Tak jak przed rokiem w Biłgoraju stoi wieszak z "wymianą ciepła". To akcja, która ma na celu dzielenie się ciepłymi ubraniami.

- Reklama -

Hasło akcji jest proste. Potrzebujesz ciepłych ubrań? Weź je z wieszaka. Chcesz się podzielić? Zostaw coś na wieszaku! W poprzednim roku pomysł właścicielki sklepu Noszę Biustonosze w Biłgoraju był strzałem w dziesiątkę. Z wieszaka „wymiany ciepła”, który stanął obok sklepu przy ulicy Kościuszki w Biłgoraju korzystali i ci, oddający ciepłe ubrania, i ci, którzy potrzebowali czegoś dla siebie. – Idea jest tak prosta, że prościej się nie da! Przy naszym sklepie stoi wieszak, wiszą ciepłe ubrania, czapki, rękawiczki. Prosimy o wieszanie swetrów, szali, kurtek, ciepłej odzieży. Pozwalamy, by ubrań przybywało. Pozwalamy, by potrzebujący bez skrępowania brali czego im trzeba. To działa. To dzieje się samo. Świetnie jest zarabiać, super – dostawać. Ale satysfakcja z pomagania jest bezcenna. Dzielmy się ciepłem ze swoich szaf  – apeluje pomysłodawczyni akcji.

- Reklama -

Akcja będzie trwać codziennie aż do nadejścia cieplejszych dni. Ubrania można przynosić i zostawiać na wieszaku obok sklepu przy ul. Kościuszki 30 w Biłgoraju. Każdy może także skorzystać z pozostawionych tam ubrań.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.