- Reklama -

- Reklama -

Wyjątkowe pary z Turobina. Pół wieku razem! (foto)

Na zdjęciu ponad 20 par małżeńskich z gminy Turobin. Par wyjątkowych, bo przeżyły ze sobą już pół wieku. Z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego, ci którzy kochają najmocniej w okolicach Turobina, zostali docenieni przez burmistrza i najważniejszych ludzi w gminie.

- Reklama -

- Reklama -

11 Komentarze
 1. Anonim mówi

  W dniu dzisiejszym mocno odżyła strona Gmina Turobin bez Makijażu.O ile z ich pierwszą sugestią , żeby zainteresowani przypilnowali sobie jutrzejszego głosowania składów komisji wyborczych należy się zgodzić to druga sugestia podszyta uszczypliwością, tyczącą się spotkań wyborczych jednego z kandydatów( domyślnie Krukowski) i udziału w nich drugiego ( w domyśle Kozina), który to pojawia się żeby przeszkadzać, jest moim zdaniem mocno chybiona.Sugerowanie ,że oto Kozina pojawia się na spotkaniach bo czuję się niepewnie w kontekście wyniku wyborczego jest dalece nieuprawnioną.Powiem więcej w obecnej sytuacji cała kampania powinna przebiegać w taki sposób.Spotkania własnie tak powinny być organizowane, dostęp wyborców do obu kandydatów w tym samym czasie na tej samej sali, możliwość wspólnej dyskusji zadawania tych samych pytań,obserwowanie ich reakcje ,słuchanie odpowiedzi, porównanie osiągnięć jednego przez 8 lat i drugiego przez 5, wtedy można wyrobić sobie opinię i podjąć decyzję kogo poprzeć.

  1. Maria mówi

   Podobno nie powinno wchodzić się dwa razy do tej samej rzeki,zwłaszcza gdy przez 8 lat miało się osiągnięcia takie sobie.

 2. Anonim mówi

  Dobrze ze tak niewielu radnych Burmistrz zaprosił bo to wydarzenie dla jubilatow a nie polityka

  1. Qwerty mówi

   Moim zdaniem to ich obowiązek a nie żadna polityka, byli tam przecież ich wyborcy i to jacy.

 3. Ciekawy mówi

  Będzie to DINO w Turobinie?

 4. Anonim mówi

  Tak oto radni gminy Turobin pobierający ileś tam set PLN, odnaleźli się w swojej roli.Widac to na zdjęciach, pamiętamy o tym podczas wyborów.

 5. Huta mówi

  A gdzie wice-przewodnicząca rady gminy,przestała wierzyć w zwycięstwo Andrzeja ,czy już rozmawia z opozycją?

 6. Anonim mówi

  Bardzo mało tych par na zdjęciu. Mało też reprezentacji od Burmistrza czworo radnych, jeden kandydat,jedna kandydatka,chyba Krukowski idzie do góry,szkoda.

  1. mieszkaniec mówi

   Byłoby więcej radnych, gdyby burmistrz zaprosił ich na uroczystość, ba…wystarczyło powiedzieć, nawet nie pisać… no ale jak, skoro z większością radnych Pan Burmistrz nawet służbowo nie rozmawia. Niestety tylko niektórzy radni są informowani na bieżąco co się dzieje w gminie czy jakie są uroczystości. A nie zapominajmy, że kadencja jeszcze trwa i wszyscy wybrani w 2018 roku dalej pełnią swoje funkcje. Nie ma co się dziwić, burmistrz wraz z panią od obsługi rady gminy zajęty zebraniami przedwyborczymi swojego kontrkandydata.

 7. Turobin mówi

  Piękne chwile, gratulacje …. i kawaler Romanowski, ten to wie jak przeżyć 50 lat w związku.

  1. Goraj mówi

   Dobrze ze nie było kawalera Starosty

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.