- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wyjątkowe monety na jubileusz – poznaj zalety spersonalizowanego podarunku i zamów je na ważne wydarzenie

Wyjątkowe wydarzenia takie jak jubileusz powstania miasta, połączenia miast czy współpracy pomiędzy ośrodkami kultury należy odpowiednio uhonorować. Goście zaproszeni na oficjalne obchody będą zachwyceni, jeśli otrzymają drobną pamiątkę, która będzie im przypominać o randze wydarzenia oraz jego wyjątkowości. Jedną z bardziej oryginalnych pomysłów na jubileuszowy prezent są spersonalizowane monety.

Dlaczego warto zamówić personalizowane monety na jubileusz?

Prezent podarowany gościom tak oficjalnego wydarzenia musi być uniwersalny i pełnić rolę pamiątki. Aby móc zamówić bardziej formalny prezent, który przypadnie do gustu każdemu i będzie odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, osób starszych i młodszych, warto postawić na monety zapakowane w estetyczne etui. Taki niewielki prezent nie będzie kłopotliwy dla osób z zagranicy, które są ograniczone wielkością bagażu. Monetę z datą, herbem miasta oraz informacją o rocznicy można podarować na koniec obchodów jubileuszowych, pozostawiając dobre wrażenie na gościach!

Jak zamówić monety na jubileusz?

- Reklama -

Tego typu wydarzenie jak i prezent dla gości honorowych warto zaplanować z dużym wyprzedzeniem. Zamawiając monety na jubileusz, musimy zacząć od projektu graficznego, który musi być nie tylko estetyczny, ale także stanowić informację o wydarzeniu. Podpowiadamy, że najczęściej zamawianym rozmiarem monety jest wielkość polskiej złotówki, czyli monety o średnicy 23 mm. Ale większe średnice numizmatów również zaczynają być modne. Wybierając rozmiar, znając ilość zamawianych monet, musimy tylko wykonać projekt i zdecydować, z jakiego materiału zostaną wykonane monety. Od surowca zależy cena zamówienia, a najtańsze monety to te mosiężne. Jeśli chcemy postawić na bardziej luksusowe rozwiązania, do wyboru są także monety niklowane, miedziowane (efekt postarzenia) posrebrzane oraz pozłacane.

Jeden z największych producentów monet daje możliwość samodzielnego wykonania projektu w kreatorze graficznym. To spora oszczędność czasu oraz finansów, gdyż dzięki rozwiązaniu dostępnym na  – www.producentmonet.pl można zrezygnować ze wsparcia grafika.

Wysokiej jakości personalizowane monety na jubileusz prezentują się bardzo okazale, co z pewnością docenią zaproszeni na wydarzenie goście.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.