- Reklama -

- Reklama -

Wyjątkowa niedziela w Dąbrowicy

22 sierpnia br. boisko Szkoły Podstawowej w Dąbrowicy zamieniło się w centrum tańca i filmu. Wszystko po to, aby zintegrować młodych i starszych, zaktywizować rodziny i zmotywować do aktywnego spędzania czasu wolnego mieszkańców.

Wydarzenie rozpoczął konkurs tańca dla dzieci i młodzieży zrealizowany w ramach akcji „Muzycznie łączymy pokolenia w Dąbrowicy”. – Do konkursu zgłosiło się osiemnaście młodych osób. Na spotkanie przyjechały całe rodziny, ponieważ chciały zobaczyć, jak zaprezentowały się ich pociechy, koleżanki i koledzy – podkreślają organizatorki akcji Barbara Buczek oraz Wiktoria Zań.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia, a zwycięzcy wyjątkowe nagrody rzeczowe. Następnie był czas na wspólną zabawę pod czujnym okiem realizatorek.

- Reklama -

Dzięki drugiej akcji pt. „Rodzinnie i filmowo w Dąbrowicy” realizowanej przez Krystynę Stelmach i Milenę Pyc wieczorem boisko w Dąbrowicy zamieniło się w salę kinową. – Chciałyśmy, aby mieszkańcy mieli okazję obejrzeć wspólnie film familijny. Poczuć się jak w jednej wielkiej rodzinie – podkreślają realizatorki.

Obie akcje zostały zrealizowane w ramach projektu ”Bądźmy solidarni!” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie „Dąb” w Ciosmach.

red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.