Wygrana Majdanu na własnym boisku

Po nieudanej inauguracji sezonu zawodnicy z Majdanu Starego wrócili na zwycięskie tory, pewnie pokonując drużynę z Turobina.

W niedzielę licznie zgromadzeni kibice na stadionie w Majdanie Starym zobaczyli popis swojej drużyny. Mecz nie zaczął się po myśli gospodarzy. W 17. minucie meczu obrońca gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki obok bezradnego bramkarza. Gospodarze wzięli się szybko do odrabiania strat. Już w 20. minucie meczu zdołali wyrównać za sprawą Arkadiusza Kusiaka. Wykorzystał on dobre zagranie od Blicharza i skierował piłkę do bramki. 2 minuty później gospodarze wyszli na prowadzenie. Dobrą wrzutkę w pole karne wykorzystał Dawid Konopka, który nie pozostawił złudzeń bramkarzowi gości. Zawodnicy Tanwi nie chcieli pozostawić niczego losowi i w 28. minucie meczu było już 3:1, kiedy to bramkę głową zdobył wspaniale dysponowany tego dnia Kusiak. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie.

Po przerwie w dalszym ciągu to gospodarze byli stroną dominującą. W 53. minucie meczu dobrą akcję wykończył Michał Skubis, podwyższając wynik spotkania. W kolejnych minutach mecz przebiegał pod kontrolą gospodarzy, którzy co jakiś czas zagrażali bramce Tura Turobin. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Daniel Luchowski, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i umieścił piłkę w pustej bramce.
Kolejny mecz drużyna z Majdanu rozegra na wyjeździe 16 sierpnia o godzinie 16.00, a jej rywalem będzie Orion Dereźnia, natomiast drużyna Tur Turobin zmierzy się na własnym stadionie z Igrosem Krasnobród 15 sierpnia o godzinie 14.00. Wszystkich sympatyków zapraszamy na stadion.