- Reklama -

- Reklama -

Akcja w Tarnogrodzie. Pełno Straży Pożarnej

Poruszenie w Tarnogrodzie. Na miejscu Straż Pożarna, karetki Pogotowia Ratunkowego i Policja. Są utrudnienia w okolicach ulicy Przedmieście Płuskie. Uff, to na szczęście tylko scenariusz ćwiczeń zgrywających w Tarnogrodzie, o przebiegu których informuje nas Urząd Miejski. Ćwiczenia i całe zamieszanie, w najbliższy piątek od samego rana.

- Reklama -

Piątkowe ćwiczenia w Tarnogrodzie rozpoczną się już o godzinie 7:30, kiedy wybrane jednostki Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego i Policji, zostaną postawione na równe nogi. O ósmej rozpocznie się cała akcja:

–   Apelujemy do mieszkańców o zachowanie spokoju i przepraszamy za ewentualne utrudnienia. Może być słychać syreny alarmowe, na pewno będzie w okolicy sporo Straży Pożarnej, Policji i Pogotowia Ratunkowego. Podsumowanie akcji jest zaplanowane na godzinę 13:45 –  poinformował nas Urząd Miejski w Tarnogrodzie.

Po co to wszystko? Wiadomo, oby się nie przydało, ale gdzieś trzeba ćwiczyć, gdzieś trzeba sprawdzić czy ten system ratowniczy działa, jak służby ratunkowe ze sobą współpracują i czy są gotowe, gdyby – odpukać, naprawdę coś takiego się wydarzyło.

foto: zdjęcie ilustracyjne  (PSP Tomaszów Lubelski)

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.