- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wycieczka uczniów Technikum Mechanicznego

29 listopada 2016 r. uczniowie Technikum Mechanicznego wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu w ramach Uniwersytetu Pierwszego Wieku.

Zajęcia, na które przybyli uczniowie, poprzedzone zostały zwiedzaniem Laboratorium Mechaniki oraz Laboratorium Odnawialnych Źródeł Energii, wchodzących w skład CeBiTT PWSZ w Zamościu. Po obejrzeniu znajdujących się w laboratoriach maszyn i urządzeń uczniowie mieli możliwość wysłuchania ciekawych i interesujących wykładów. Dr Stanisław Tryka opowiadał na temat właściwości promieniowania laserowego i różnych aspektów jego wykorzystania oraz oświetlenia LED jako nowoczesnego, oszczędnego i funkcjonalnego źródła światła. Po teorii przyszedł czas na praktykę. Dr inż. Aleksander Nieoczym przybliżył uczniom metody pracy konstruktora maszyn, prezentując tym samym działanie programu SOLID EDGE.

- Reklama -

Wizyta na uczelni zakończyła się zwiedzaniem Laboratorium Tworzyw Sztucznych oraz pozostałej części Laboratorium Mechaniki. 

Zobacz więcej zdjęć:
http://www.zszio.lbl.pl/index.php/aktualnosci/item/371-wycieczka-uczniow-technikum-mechanicznego

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.