- Reklama -

- Reklama -

Wtorek w Biłgoraju? To już tradycja

Czwartek to w Biłgoraju, tradycyjne targowisko. Wtorek w Biłgoraju, to najnowsze papierowe wydanie "Nowej Gazety Biłgorajskiej". To też już tradycja. Nowy numer wyjechał już z drukarni i we wtorkowy poranek czeka w kioskach, sklepach i punktach kolportażu w całym powiecie biłgorajskim. O czym piszemy w tym wydaniu?

- Reklama -

To już ostatnie godziny głosowania na Człowieka Roku 2022 Ziemi Biłgorajskiej. Zdecydowany faworyt mknie do mety, ale czas podliczyć smsy i kupony drukowane w papierowym wydaniu. Jak będzie na mecie?

Czesław Mozil zagrał koncert w Biłgoraju. Jedynego wywiadu tuż po występie, udzielił Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Cała rozmowa w papierowym wydaniu.

Ulica Nadstawna w Biłgoraju się dzieli. Dosłownie i w przenośni. Dosłownie, bo ma tam zostać zamontowany szlaban, który oddzieli główną Nastawną od … osiedlowej Nadstawnej. Wielu mieszkańców nie kryje oburzenia, inni pomysł popierają.

Sprawa „nielegalnych wysypisk” na terenie Biłgoraja ślimaczy się w sądzie karnym, ale teraz nad problemem pochyli się również Sąd Administracyjny. Temat wysypisk zdominował również dyskusję zebrania Osiedla Sitarska – Kępy w Biłgoraju.

Jak świętowały Dzień Kobiet, panie z powiatu biłgorajskiego? Zobaczcie w papierowym wydaniu.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Znamy nazwiska zwycięzców trzeciej edycji Biłgorajskich Sit Przedsiębiorczości. 10 marca na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury stanęli najbardziej zasłużeni dla powiatu przedsiębiorcy i rolnicy. Niespodzianką dla zgromadzonych był koncert znanych artystów.

Jak mówią mieszkańcy Biłgoraja, którzy proszą o interwencję, w tej części miasta powoli tworzy się wysypisko. Na wszystko z góry spogląda Chrystus Król z pobliskiego kościoła. Czy miasto uporządkuje w końcu teren?

Do niezwykle ciekawych informacji dotarło Biłgorajskie Towarzystwo Regionalne. Dotyczą Józefowa. O szczegółach – tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

W papierowym wydaniu, jak zwykle sporo o sporcie. W ten weekend rundę wiosenną zaczynają piłkarze IV ligi. Piszemy o zmianach w dwóch naszych klubach. Znajdziecie wyniki sparingów piłkarskich i długą rozmowę z kolarzami. To nie pomyłka, bo w Biłgoraju ma powstać grupa kolarska. Nabór trwa.

Do tego oczywiście kolejna parafia w cyklu „Poznajcie nasze parafie”, oraz strony gminnie, z aktualnościami ze wszystkich gmin w powiecie biłgorajskim. Miłej lektury!!!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.