- Reklama -

20-latek okradł śpiących gospodarzy

Nawet 10 lat więzienia grozi 20-latkowi, który w ubiegłym tygodniu z jednego z domów w Biłgoraju ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty i niewielką kwotę pieniędzy. W wyniku czynności operacyjnych podjętych przez policjantów mężczyzna został ustalony i zatrzymany, a utracone mienie w całości odzyskane. Policjanci zatrzymali 20-latka, gdy jechał skradzionym chwilę wcześniej rowerem.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w nocy z wtorku na środę w Biłgoraju. Do jednorodzinnego domu około godziny 3 w nocy wszedł mężczyzna. Gdy gospodarze spali ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty, karty płatnicze i pieniądze. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych. W wyniku dalszych czynności biłgorajscy kryminalni ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca pow. biłgorajskiego, który dopuścił się przestępstwa i w całości odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna w trakcie zatrzymania jechał… skradzionym chwilę wcześniej rowerem.

odzyskany skradziony rower

- Reklama -

Ponadto, jak ustalili policjanci, mężczyzna usiłował także włamać się na konto bankowe pokrzywdzonego 50-latka z Biłgoraja. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty, teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Poszkodowany właściciel jednośladu (na zdjęciu obok) może odebrać go w budynku Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przy ul. Polnej 1.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Luciusz mówi

    To niezły bandzior musiał byc. Mozna by żec hurtowy jakis bo włamywał sie i kradł hurtowo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.