- Reklama -

- Reklama -

Wspierają chorego nauczyciela

We wtorek 19 listopada społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, zorganizowała zbiórkę pieniędzy na leczenie jednego z nauczycieli przedmiotów zawodowych, który obecnie jest ciężko chory.

- Reklama -

– Zbiórka rozpoczęła się ok godz. 9.00. W akcję włączyli się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Chcemy w ten sposób pokazać, że w trudnych chwilach, jaką jest choroba, jesteśmy razem z naszym profesorem, wspieramy go i trzymamy kciuki, aby jak najszybciej do nas wrócił – mówi Alicja Wszoła, jedna z uczennic ZSZiO w Biłgoraju.

– Organizowaliśmy różne formy pomocy dla ciężko chorego nauczyciela naszej szkoły. W ubiegły czwartek uczniowie i nauczyciele Technikum Gastronomicznego przygotowywali naleśniki i dochód ze sprzedaży przeznaczyliśmy na jego leczenie – mówi dr Adam Balicki, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

- Reklama -

Jak co roku równiez i w tym, 12 grudnia w ZSZiO w Biłgoraju szkolne koło PCK na terenie placówki przeprowadzi zbiórkę krwi. – W tym roku postanowiliśmy oddać krew dla naszego kolegi – dodaje dyrektor Balicki.

Jeżeli ktoś chciałby wspomóc zbiórkę i oddać krew, proszony jest o wcześniejsze zgłoszenie się do nauczycieli, opiekunów szkolnego koła PCK, którymi są: Monika Fenenc-Cieślak i Edyta Kiesz. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.