- Reklama -

- Reklama -

Wspiera młodych i zdolnych

 
 

Spotkanie poseł z wychowankami MDK miało miejsce w czwartkowe popołudnie. Agata Borowiec przekazała wychowankom pracowni plastycznej pracującym pod kierunkiem Anny Świcy artykuły plastyczne o wartości kilku tysięcy złotych.

Przybyłych na uroczystość witała Renata Socha, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury. Na wstępie zwróciła się do wychowanków placówki. Gościmy was, którzy zaczynają zajęcia z nowym entuzjazmem. Dziś w naszych murach gościmy panią poseł Agatę Borowiec. Przyszła do nas, aby obejrzeć, jak pracujemy na co dzień. Jednak dziś jest jako nasz sponsor. Pani poseł zareagowała na naszą prośbę wspomożenia pracowni plastycznej w materiały plastyczne. Przydatne będzie to dla was, aby urozmaicić wam materiały plastyczne, z którymi pracujecie. Pani poseł przyszła do nas z prezentami, którymi są materiały plastyczne mówiła. Dyrektor podziękowała za otrzymaną pomoc i wyraziła nadzieję na dalsze wsparcie placówki nie tylko w dziedzinie plastyki.

- Reklama -

 Agata Borowiec niezmiernie cieszyła się ze spotkania z najmłodszymi, zdolnymi mieszkańcami powiatu. Obejrzała też aktualną wystawę prac plastycznych znajdujących się w placówce. Cieszę się, że mogłam was odwiedzić. Wasze prace są kolorowe. Widać, że jesteście utalentowanymi dziećmi. Słyszałam o waszych dużych sukcesach, nawet międzynarodowych. Jest się z czego cieszyć, jest z czego być dumnym. Zdolne dzieci trzeba wspierać, trzeba im pomagać, aby stawały się znane, aby te gwiazdy coraz bardziej świeciły  mówiła. Dodała, że dzieci grzeczne, mądre i zdolne zawsze należy wyróżniać. – Cieszę się, że mogę wam pomóc i dołożyć swoją cegiełkę do waszego rozwoju. Jako poseł stąd chcę się troszczyć o dzieci, o rozwój regionu miasta i powiatu. To konsekwencja całego planu, który wdrażam od początku kadencji mówiła. Wielokrotnie podkreślała, że dzieci to inwestycja w przyszłość. Podziwiała prace wychowanków MDK i życzyła sukcesów, dobrego rozwoju i szczęścia w realizacji pasji.

Dzieci podziękowały poseł Agacie Borowiec brawami i uśmiechem.

Anna Świca w podziękowaniu przekazała poseł Agacie Borowiec jedną z prac swojej wychowanki z pracowni plastycznej. Podziękowała za otrzymane wsparcie.

Wszystkim wychowankom MDK życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.