- Reklama -

- Reklama -

Wrzos Szyszków wzmacnia skład

Grający w piłkarskiej klasie B - Wrzos Szyszków zapowiada zmiany w składzie: - Wraca do nas piłkarz z Podkarpacia, mają też dołączyć zawodnicy z Błękitnych Obsza - zapowiada prezes klubu Paweł Zabłotni. O szczegółach tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej.

- Reklama -

W poprzednim sezonie Wrzos Szyszków był najsłabszym zespołem piłkarskim w całym powiecie biłgorajskim. Tak przynajmniej wynika z tabeli, bo piłkarze z Szyszkowa zajęli ostatnie miejsce w klasie B. Niżej nic już nie było. Teraz jest nieco lepiej:

Powiem szczerze, że nie była to wcale najgorsza runda. Mamy 9 punktów i jest to chyba wynik na miarę możliwości. Cieszy mnie, że powoli, ale jednak widać postęp. Mamy kilku nowych zawodników, kilku chłopaków wróciło do gry i coś drgnęło. A do tego kilku chłopaków wróci jeszcze z wypożyczeń, także na wiosnę ta gra powinna się poprawić. Na pewno – tak, jak wszędzie – mamy problem z treningami, bo nikt nie ma czasu, żeby przychodzić. Chcielibyśmy na wiosnę być w połowie tabeli. Nike na razie nie myśli i nie mówi o awansie do A klasy. Do tego trzeba mieć większą kadrę i większą kasę. Ważne, że trenuje dużo młodzieży i to jest materiał na przyszłość – mówi prezes klubu z Szyszkowa, Paweł Zabłotni.

Wrzos już zabrał się za robotę i planuje zmiany w zespole. A te będą:

-Podejrzewam, że wróci do nas Dominik Leniart z klubu na Podkparpaciu. To pomocnik, który grał w okolicach Leżajska. Być może dojdzie  też Przemek Wilkos z Brzyskiej Woli. I do tego chłopaki z Błękitnych Obsza, pochodzący z Lipin. Oni na razie nie przebili się do składu w IV lidze, a chcą się dalej rozwijać i trenować. Zapowiedzieli, że nam pomogą i wstępne rozmowy były. Sparingów na razie nie mamy umówionych. Gramy w Leżajsku w turniejach halowych, jest nawet taka specjalna liga. Gramy niemal w każdy weekend – tłumaczy prezes.

- Reklama -

Który z zawodników spisał się najlepiej w rundzie wiosennej? Kto zdaniem działaczy z Szyszkowa awansuje do klasy A? I co się dzieje we wszystkich naszych klubach z piłkarskiej klasy B?

O tym w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Tego biłgorajskie pseudoportale nie skopiują i takich informacji nie znajdziesz nigdzie indziej.

O lokalnym sporcie przez całą dobę informujemy w najlepszym lokalnym portalu:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

fot: zdjęcie ilustracyjne

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.