Wrócili z medalami

Reprezentanci Klubu Karate Tradycyjnego Biłgoraj wywalczyli cztery medale podczas XIV Pucharu Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym, który odbył się 28 listopada 2020 w Kraśniku.

Srebrne medale w swoich kategoriach wywalczyły: Julia Mroczyńska i Weronika Pluta. Czwarte miejsce zajęli: Sara Zielińska i Cyprian Mielniczuk. Wiktoria Wójcik, Paweł Mroczyński i Wiktor Niemiec zajęli piąte miejsce. Antoni Branewski również uplasował się tuż za podium.
Trenerem biłgorajskich karateków jest sensei Robert Łój.
Ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną zawody odbyły się bez udziału publiczności. Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego oraz Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego.
Teraz zawodnicy KKT Biłgoraj przygotowują się do startu w XXIX Mikołajkowym Turnieju Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się już za tydzień (6 grudnia) w Lublinie.