Wpadli gdy doglądali uprawy

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu biłgorajskiego, którzy uprawiali krzewy konopi indyjskiej innej niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli łącznie 70 sadzonek w różnej fazie wzrostu. Mężczyźni wpadli podczas doglądania uprawy.

Policjanci z wydziału kryminalnego biłgorajskiej komendy bazując na informacjach własnych pojechali w rejon nieużytków rolnych na terenie gminy Obsza. Z informacji policjantów wynikało, że w tym miejscu znajdować ma się plantacja krzewów marihuany.

W miejscu ujawnienia sadzonek po chwili pojawiło się dwóch młodych mężczyzn, którzy zaczęli doglądać uprawę. Zostali niezwłocznie zatrzymani przez policjantów. Jak się okazało byli to mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w wieku 21 i 22 lat.

W miejscu uprawy policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie 70 sztuk sadzonek konopi indyjskich innych niż włókniste w różnej fazie wzrostu. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. 21 i 22 latkowie staną przed sądem, grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.