- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wpadła w poślizg i wylądowała na dachu

W piątkowy wieczór w Goździe Lipińskim doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego samochód osobowy wpadł do rowu. Niestety, jego kierowca został przetransportowany do szpitala.

- Reklama -

18 grudnia przed godziną 16 biłgorajskie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym w miejscowości Gózd Lipiński (gm. Biszcza), gdzie w jeden z przydrożnych rowów wpadł samochód osobowy marki Toyota. Od razu na miejsce zostały zadysponowane odpowiednie służby ratunkowe.

– 20-letnia mieszkanka gminy Potok Górny wskutek niedostosowania prędkości do warunków jazdy wpadła w poślizg i dachowała – informuje sierż. sztab. Joanna Pilarska, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

Ze względu na stan zdrowia młodej kobiety została podjęta decyzja o przetransportowaniu jej do szpitala.


- Reklama -

Kierowco! Zwolnij i żyj!

Aż 30% wypadków na Polskich drogach spowodowanych jest przez nadmierną prędkość. Przekraczając dopuszczalną prędkość, zapominamy często, że przez swoje zachowanie ważymy życie swoje, pasażerów, innych uczestników ruchu drogowego, a nawet znajdujących się w niedużej odległości od drogi ludzi. Tylko w ubiegłym roku na drogach krajowych doszło do 5600 wypadków drogowych, na skutek których śmierć poniosło blisko 1000 osób, a 7110 zostało rannych.

Red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.