- Reklama -

- Reklama -

Wpadł do studni i utonął

Piątkowy poranek w Korytkowie Małym (gm. Frampol) nie zapowiadał tragedii, jaka miała się wydarzyć około 5 rano. W studni jednego z gospodarstw domowych utonął 81-letni mężczyzna.

8 stycznia około 5 rano mieszkańcy jednego z domów w gminie Frampol zauważyli nieobecność starszej osoby, która o tej porze zwykle spała. Jeden z domowników wyszedł na dwór w celu sprawdzenia, czy 81-letni mężczyzna nie znajduje się na zewnątrz, zauważył wtedy odchyloną klapę przykrywającą studnię. Jak się później okazało, mężczyzna wpadł do środka i nie dawał oznak życia.

– W dniu 8 stycznia w godzinach rannych został powiadomiony prokurator dyżurny o zdarzeniu, że 81-letni mężczyzna został wyłowiony przez strażaków ze studni – relacjonuje Anna Rębacz z prokuratury rejonowej w Biłgoraju. – Nic nie wskazuje na udział osób trzecich – dodaje.

- Reklama -

We wtorek 12 stycznia ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która ma na celu rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące śmierci mężczyzny. Już wiadomo, że mężczyzna chorował na nerwicę i zażywał odpowiednie leki.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.