Moto Tech

- Reklama -

Wpadł, bo jechał za szybko

We wtorkowy poranek jeden z mieszkańców gminy Księżpol wykazał się wyjątkową nieodpowiedzialnością. Mężczyzna wsiadł za kierownicę pod wpływem alkoholu, dodatkowo przekraczając dopuszczalną prędkość. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

11 sierpnia około godziny 7.30 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy w Płusach zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Renault, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h.

– W trakcie kontroli wyszło na jaw, że 41-latek znajduje się w stanie nietrzeźwości, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu. Policjanci zatrzymali należący do niego blankiet prawa jazdy i sporządzili dokumentację, która zastanie przekazana do sądu – mówi mł. asp. Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

41-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Sąd może również w stosunku do niego orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.