WOŚP również w Tarnogrodzie

Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było spotkać również w Tarnogrodzie. Byli nimi: Natalia Fusiarz, Mateusz Klimczak, Michał Kuczma, Amelia Lipka, Anna Malinowska i Iga Serek wraz członkami Szkolnego Klubu Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie pod opieką Bożeny Śmieciuch i Anny Kuziak.

W chwilach przerwy w kweście na wolontariuszy w Restauracji "Nad Złotą Nitką" czekała gorąca herbata, ciasteczka i pizza. Oprócz zbiórki ulicznej, w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury został zorganizowany przez dyrektor Renatę Ćwik Koncert Noworoczny wspierający WOŚP w Tarnogrodzie. W koncercie, przed licznie zgromadzonymi widzami wystąpiła Strażacka Orkiestra Dęta, Kapela Tarnogrodzka, zespół wokalny TOK, solistki ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie oraz koła taneczne działające w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury.

Wieczorem wolontariusze z ciężkimi puszkami pojechali do Sztabu WOŚP w Biłgorajskim Centrum Kultury, pod egidą którego prowadziliśmy akcję w Tarnogrodzie. Po przeliczeniu pieniędzy okazało się, że zebrano 5008,69 zł. Najwięcej, bo aż 1300 zł trafiło do puszki Amelii Lipki, 1000 zł zebrała Natalia Fusiarz i 999,99 zł Mateusz Klimczak, Iga Serek zgromadziła ponad 800 zł.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.