- Reklama -

- Reklama -

Wójt Tereszpola nic już nie obiecuje. Napisał wyjaśnienie

Mamy odpowiedź wójta Gminy Tereszpol na protesty mieszkańców. Niektórzy przyszli nawet na dzisiejszą sesję Rady Gminy. Bezskutecznie proszą wójta o progi zwalniające, na drodze obok placu zabaw. A przynajmniej o postawienie znaku ostrzegawczego w tym miejscu. Jak mówią, wójt Jacek Pawluk nie chce wywiązać się ze swoich wcześniejszych obietnic. Na nasze pytanie też najpierw nie odpowiadał . Teraz dostaliśmy jednak wyjaśnienie.

- Reklama -

Aktualnie trwa opracowanie projektu stałej organizacji ruchu na drogę gminną Nr 109350L w miejscowości Bukownica. Projektant  został zobowiązany do przeprowadzenia analizy istniejących warunków ruchu pod kątem zasadności zamontowania progów  zwalniających z jednoczesnym ograniczeniem prędkości do 30km/h. Dopiero na podstawie tego dokumentu będzie można tego typu urządzenia zainstalować – napisał wójt Tereszpola.

- Reklama -

Podobną odpowiedź dostała też sołtys Bukownicy, która zgłosiła postulaty mieszkańców na Radzie Gminy w Tereszpolu. Tym razem wójt nie obiecywał już ani progów, ani znaku.

Zachęcamy  do kontaktu z nami: nowa@gazetabilgoraj.pl 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Gienek mówi

    Błagam o czym wy piszecie jakie progi zwalniające do lasu? Przecież tam jest koniec drogi, ten plac jest pod lasem to te znaki dla kogo chyba dla dwóch rodzin, które mieszkają tuż przed tym placem zabaw. Bo nie wiem dla kogo wiecej skoro samochodem tam nie wjedzie bo nie ma takiej możliwości. No chyba ze te progi dla rowerzystów mają być. To jakiś żart… Smiechu warty jest cały ten artykuł!

  2. śmiech mówi

    ale śmieszne ;d

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.