- Reklama -

Wojewódzkie sukcesy strzeleckie

W zawodach wojewódzkich pod nazwą „Szkolna Liga Strzelecka” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce wywalczyła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju w składzie: Michelle Schintu, Katarzyna Sołoducha, Dominika Świerczyńska i Szymon Obara. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie. Trzecią lokatę uzyskał Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego w Lublinie. Indywidualnie I miejsce zajęła Michelle Schintu, a III miejsce – Katarzyna Sołoducha.

W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła drużyna z Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju w składzie: Wiktoria Hałka, Michał Grzyb, Bartosz Jastrzębski, Jan Kumar, i wyprzedziła Gimnazjum nr 6 w Chełmie oraz Publiczne Gimnazjum w Czemiernikach. Indywidualnie na II miejscu została sklasyfikowana Wiktoria Hałka.

- Reklama -

Zawody strzeleckie odbyły się w październiku i listopadzie 2016 roku na strzelnicach w Sawinie, Puławach i Bychawie. Zostały zorganizowane przez Lubelski Zarząd Wojewódzki Ligi Obrony Kraju. Wzięło w nich udział 27 zespołów reprezentujących Szkolne Kluby Strzeleckie LOK województwa lubelskiego.

Opiekunem drużyn strzeleckich w LO im. ONZ i Powiatowym Gimnazjum w Biłgoraju jest pan Wojciech Skrok.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.