Wojewódzkie igrzyska młodzieży na stadionie OSiR
W środę, 6 czerwca br. na obiektach OSiR w Biłgoraju po raz pierwszy zostały rozegrane Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA.
Do Biłgoraja przyjechali uczniowie lekkoatleci z całej Lubelszczyzny. Rywalizacja stała na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych: na 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m, sztafecie 4×100 m oraz skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem.
Wyniki indywidualne:
100 m Dz.
1. Fabiańczyk Martyna – SP Rejowiec
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
2. Oko Wiktoria – Zespół Szkół w Janowcu
3. Wójtowicz Emilia – Gim w Niedrzwicy Kościelnej
100 m Chł.
1. Wójtowicz Kacper – SP Trzebieszów
2. Ściegienny Jakub – Gim Wilkołaz
3. Pawłowicz Wojciech – SP Rokitno
300 m Dz.
1. Stąsik Anna – Gim im św.St. Kostki Lublin
2. Oleszczyńska Amelia – Gim Rejowiec Fabryczny
3. Kamień Wiktoria – Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów
300 m Ch.
1. Gryta Jacek – Gim Swory
2. Plewka Szymon – SP nr 9 w Puławach
3. Wyrodek Paweł – SP nr 9 Biała Podlaska
600 m Dz.
1. Śmietanka Olga – SP nr 3 Hrubieszów
2. Bajkowska Justyna – Gim Łomazy
3. Bęsiuk Sandra – SP nr 3 Hrubieszów
1000 m Chł.
1. Luty Patryk – SP nr 2 Tomaszów Lubelski
2. Klocek Tomasz – Gim im św. St Kostki Lublin
3. Kurowski Marcin – SP w Trzebieszowie
Kula Dz.
1. Mazur Emilia – Gim Niedrzwica Kościelna
2. Zych Natalia – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju
3. Symeczko Aleksandra – Gim nr 1 Piszczyc
Kula Chł.
1. Postój Bartosz – Gim nr 18 Lublin
2. Chmiel Albert – Gim Wysokie
3. Lewoszewski Sebastian – Gim Mysłów
W dal Dz.
1. Zdunek Natalia – SP nr 1 Łuków
2. Jowdiuk Oliwia – SP nr 2 Hrubieszów
3. Byzdra Edyta – Zespół Szkół w Janowcu
W dal Chł.
1. Maleńczuk Patryk – Gim nr 3 Biała Podlaska
2. Oleksiejczuk Jakub – Gim w Cycowie
3. Pałczyński Kacper – SP nr 4 Zamość
Oszczep Dz.
1. Pałys Karolina – Gim Wólka Gościeradowska
2. Węgrzyniak Julia – Gim nr 3 Międzyrzec Podlaski
3. Kozłowiec Izabela – SP w Drelowie
Oszczep Ch.
1. Tylus Patryk – Gim w Janowie Lubelskim
2. Korga Jakub – SP nr 4 Zamość
3. Nowosad Łukasz – SP nr 4 Zamość
Wzwyż Dz.
1. Mękal Aleksandra – SP w Okszowie
2. Czajka Aleksandra – Gim w Mysłowie
3. Pietrzela Oliwia – Gim Sportowe w Lubartowie
Wzwyż Chł.
1. Hołub Jakub – SP nr 5 Świdnik
2. Kępka Wiktor – SP nr 9 Puławy
3. Klebaniuk Bartosz – SP w Rokitnie
4 x 100 m Dz.
1. Zespół Szkół w Janowcu
2. SP nr 9 Biała Podlaska
3. SP w Rejowcu
4 x 100 m Chł.
1. SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
2. Gim w Woli Sernickiej
3. SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim