Wojewódzkie igrzyska młodzieży na stadionie OSiR

W środę, 6 czerwca br. na obiektach OSiR w Biłgoraju po raz pierwszy zostały rozegrane Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA.

Do Biłgoraja przyjechali uczniowie lekkoatleci z całej Lubelszczyzny. Rywalizacja stała na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych: na 100 m, 300 m, 600 m, 1000 m, sztafecie 4×100 m oraz skoku w dal, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem.

Wyniki indywidualne:

100 m Dz.

1. Fabiańczyk Martyna – SP Rejowiec

2. Oko Wiktoria – Zespół Szkół w Janowcu

3. Wójtowicz Emilia – Gim w Niedrzwicy Kościelnej

100 m Chł.

1. Wójtowicz Kacper – SP Trzebieszów

2. Ściegienny Jakub – Gim Wilkołaz

3. Pawłowicz Wojciech – SP Rokitno

300 m Dz.

1. Stąsik Anna – Gim im św.St. Kostki Lublin

2. Oleszczyńska Amelia – Gim Rejowiec Fabryczny

3. Kamień Wiktoria – Zespół Szkół nr 2 Hrubieszów

300 m Ch.

1. Gryta Jacek – Gim Swory

2. Plewka Szymon – SP nr 9 w Puławach

3. Wyrodek Paweł – SP nr 9 Biała Podlaska

600 m Dz.

1. Śmietanka Olga – SP nr 3 Hrubieszów

2. Bajkowska Justyna – Gim Łomazy

3. Bęsiuk Sandra – SP nr 3 Hrubieszów

1000 m Chł.

1. Luty Patryk – SP nr 2 Tomaszów Lubelski

2. Klocek Tomasz – Gim im św. St Kostki Lublin

3. Kurowski Marcin – SP w Trzebieszowie

Kula Dz.

1. Mazur Emilia – Gim Niedrzwica Kościelna

2. Zych Natalia – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

3. Symeczko Aleksandra – Gim nr 1 Piszczyc

Kula Chł.

1. Postój Bartosz – Gim nr 18 Lublin

2. Chmiel Albert – Gim Wysokie

3. Lewoszewski Sebastian – Gim Mysłów

W dal Dz.

1. Zdunek Natalia – SP nr 1 Łuków

2. Jowdiuk Oliwia – SP nr 2 Hrubieszów

3. Byzdra Edyta – Zespół Szkół w Janowcu

W dal Chł.

1. Maleńczuk Patryk – Gim nr 3 Biała Podlaska

2. Oleksiejczuk Jakub – Gim w Cycowie

3. Pałczyński Kacper – SP nr 4 Zamość

Oszczep Dz.

1. Pałys Karolina – Gim Wólka Gościeradowska

2. Węgrzyniak Julia – Gim nr 3 Międzyrzec Podlaski

3. Kozłowiec Izabela – SP w Drelowie

Oszczep Ch.

1. Tylus Patryk – Gim w Janowie Lubelskim

2. Korga Jakub – SP nr 4 Zamość

3. Nowosad Łukasz – SP nr 4 Zamość

Wzwyż Dz.

1. Mękal Aleksandra – SP w Okszowie

2. Czajka Aleksandra – Gim w Mysłowie

3. Pietrzela Oliwia – Gim Sportowe w Lubartowie

Wzwyż Chł.

1. Hołub Jakub – SP nr 5 Świdnik

2. Kępka Wiktor – SP nr 9 Puławy

3. Klebaniuk Bartosz – SP w Rokitnie

4 x 100 m Dz.

1. Zespół Szkół w Janowcu

2. SP nr 9 Biała Podlaska

3. SP w Rejowcu

4 x 100 m Chł.

1. SP nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

2. Gim w Woli Sernickiej

3. SP nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.