- Reklama -

Wnuczęta dla babć i dziadków (zdjęcia)

Kolejny już raz w kalendarzu uroczystości szkolnych w Goździe Lipińskim nie zabrakło tak ważnego i wielkiego zarazem święta, jakim jest Dzień Seniora. Czwartkowa uroczystość przygotowana została przy udziale wszystkich uczniów szkoły. Tak witali swoje babcie i dziadków uczniowie: „Kochane Babcie i Dziadków witamy, na piękny program Was zapraszamy. Na sali stoi szkolna gromadka, każdy do swojej roli jest przygotowany pod okiem swojej pani. Tak więc popatrzcie drodzy dziadkowie, jak wasze wnuki dziś występują!”. 

Szkolni artyści zaprezentowali specjalny repertuar składający się z wierszyków, piosenek, tańców, a nawet skeczu. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać piękne występy w wykonaniu młodszych uczniów szkoły. Starsi uczniowie też spisali się na medal, prezentując popularny program telewizyjny „Familiada” w swoim wydaniu, pełny humoru i zabawnych dowcipów. 

Tego dnia wnuczęta swoim babciom i dziadkom dziękowały za ich dobroć, mądre słowo i czas, który im poświęcają. Zgromadzeni seniorzy każdy występ nagradzali gromkimi brawami. Występ małych aktorów wywołał u nich ogromną radość i wzruszenie. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łezka w oku.

- Reklama -

Następnie dzieci odśpiewały tradycyjne „Sto lat!” i obdarowały ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Nad wszystkim czuwali nauczyciele, którzy wspólnie z dyrektor szkoły Bożeną Pieczonka zadbali o każdy szczegół. 

Po części artystycznej zaproszono wszystkich na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Potem wszyscy razem, seniorzy, ich dzieci i wnuczęta wspólnie bawili się przy muzyce. Było to spotkanie pełne uśmiechów i radości, spotkanie, które połączyło kilka pokoleń.

Wspólnie z seniorami świętowały panie z zespołu „Baby Goździeńskie”, które w tym roku obchodzą 20-lecie swojej działalności. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.