- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Włamał się i obudził śpiącą rodzinę

Wywiadowcy bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali 26-latka, który pod wpływem narkotyków włamał się do mieszkania. Mężczyzna siłą wyłamał drzwi i obudził śpiącą rodzinę.

W nocy 24 marca dyżurny lubelskiej komendy został powiadomiony o włamaniu do jednego z mieszkań w dzielnicy Kalinowszczyzna. Sprawca siłą wyłamał drzwi. Z mieszkania zdążył ukraść 150 złotych, następnie został spłoszony przez przebudzonych domowników.

- Reklama -

Skierowani na miejsce wywiadowcy zaczęli przeszukiwać pobliskie ulice. Na jednej z nich natrafili na mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Był to 26-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna znajdował się pod widocznym działaniem narkotyków  relacjonuje komisarz Kamil Gołębiowski z lubelskiej Komendy Policji.  Jak się okazało, posiadał przy sobie blisko 50 gramów amfetaminy. Został zatrzymany. Po udzieleniu mu pomocy lekarskiej trafił do policyjnej celi dodaje.

Zatrzymany odpowie przed sądem za kradzież z włamaniem. Dodatkowo 26-latek musi liczyć się z konsekwencjami karnymi za posiadanie znacznych ilości narkotyków.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Biłgoraj mówi

    Biłgoraj przeprasza Lublin

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.