- Reklama -

- Reklama -

Wjechała do rowu

Do wypadku drogowego doszło w czwartek 29 lipca w miejscowości Aleksandrów. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Doznała poważnego urazu nogi. Na szczęście podróżujące z nią dziecko nie ucierpiało w wyniku zdarzenia. Apelujemy o ostrożność i rozwagę!

- Reklama -

29 lipca około godziny 16.40 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Aleksandrów. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 30-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego kierująca skodą, nagle zjechała na lewy pas jezdni, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

Mundurowi przebadali kobietę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, urządzenie nie wykazało obecności alkoholu. 30-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. 3-letnie dziecko, które było pasażerem, na szczęście nie ucierpiało w wyniku zdarzenia.  Policjanci wyjaśniają przyczyny i dokładne okoliczności zdarzenia.

- Reklama -

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się pojazdami. Czasami ułamek sekundy, chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, dlatego miejmy oczy szeroko otwarte, aby nikt nie ucierpiał.
Nie zapominajmy, że wsiadając za kierownicę bierzemy odpowiedzialność nie tylko za własne życie i zdrowie, ale i zdrowie, i życie innych uczestników ruchu drogowego.

sierżant sztabowy Joanna Pilarska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.