- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wjechał pod samochód

Do szpitala przewieziony został 35-letni cyklista, który zderzył się z osobowym volkswagenem. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów, mężczyzna wjechał wprost pod samochód.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 21.30. Policjanci zostali skierowani na skrzyżowanie ul. Kościuszki i Sikorskiego w Biłgoraju, gdzie doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy.

- Reklama -

Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 35-letni mieszkaniec Biłgoraja, który kierował rowerem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał wprost pod pojazd marki Volkswagen, którym kierowała 19-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj.

Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu wykazało, że cyklista był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Tłumaczył policjantom, że nie zna przepisów ruchu drogowego, ponieważ nie posiada prawa jazdy i jeździ zawsze za innymi pojazdami.

Kierująca volkswagenem była trzeźwa. 35-latek został przewieziony do szpitala, na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Rowerzysta stanie teraz przed sądem i odpowie za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.