Krystyna Deryło

- Reklama -

Wizyta w Wiosce Dziecięcej

Piłkarze seniorskiej drużyny Łady: Marek Pyda, Dariusz Kuliński, Łukasz Szawara, Dominik Skubisz i Filip Mróz, jako reprezentanci naszego klubu, spotkali się dziś z młodzieżą z Wioski Dziecięcej S.O.S. w Biłgoraju. Zawodnicy opowiadali o swojej pasji do piłki nożnej, wspominali najważniejsze mecze i odpowiadali na pytania.

- Reklama -

Oczywiście, nie mogło zabraknąć prezentów i upominków od klubu. Udało nam się obdarować dzieci z Wioski Dziecięcej dzięki pomocy sponsora Łady Jarosława Roraty – wyjaśniał prezes Łady 1945 Biłgoraj Dariusz Bednarz. Bardzo cieszymy się, że nasi piłkarze mogli spotkać się z dzieciakami i wspólnie miło spędzić czas. Kto wie, być może część tych młodych ludzi będzie kiedyś reprezentować barwy naszego klubu? Zapraszamy na treningi do szkółek piłkarskich OSiR-u Biłgoraj i Łady Biłgoraj, a także na mecze IV-ligowej seniorskiej drużyny Łady dodał.

Cieszymy się, że klub Łada Biłgoraj w tym szczególnym okresie pamięta o naszych dzieciach – mówił podczas spotkania Marian Łosiewicz, dyrektor Wioski Dziecięcej S.O.S. w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.