- Reklama -

Wiosenne atrakcje w lubelskim Nissanie

To prawdopodobnie najlepszy moment na zakup obsypanego wieloma nagrodami Nissana Qashqai. Promocje na nowy rocznik przy wybranych wersjach tego crossovera są niemalże tak atrakcyjne jak przy wyprzedaży poprzedniego rocznika, która niedawno się skończyła. Tego tak popularnego zarówno na polskim rynku, jak i w Europie crossovera można kupić teraz z całym pakietem promocji. Od ceny detalicznej można bowiem uzyskać rabat nawet do 9,5 tys. zł i dodatkowo w prezencie dach panoramiczny (przy wersjach N-Connecta i Tekna). Można przy tym dodatkowo wybrać jedną z kilku specjalnych ofert finansowych, takich jak kredyty promocyjne 50/50%, 3×33% czy preferencyjny leasing z kosztem finansowania już od 100%. W ofercie są również dostępne wersje z mocniejszym silnikiem benzynowym 163KM, a także silniki wysokoprężne 110KM i 130KM (dostępny także w wersji z napędem 4×4).

Dużym zainteresowaniem cieszy się nowy X-Trail, największy z obecnie oferowanych crossoverów Nissana. Zaawansowany technologicznie, przestronny i wygodny, dostępny zarówno w wersji 5- jak i 7-osobowej, nowy Nissan X-Trail oferuje komfort na najwyższym poziomie. Najlepsze promocje obejmują nowo wprowadzoną wersję N-Connecta. Od ceny detalicznej można uzyskać rabat nawet do 16 tys. zł przy tej wersji. Można przy tym skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania, analogicznych jak przy modelu Qashqai. Przypominamy, że w ofercie są dostępne wersje z silnikiem benzynowym 163KM oraz z silnikiem Diesla 130KM (dostępnym również w wersji z napędem 4×4).

- Reklama -

Wiosenne atrakcje czekają również przy zakupie wywołującego chyba najwięcej emocji swoją niepowtarzalną stylistyką Nissana Juke. Tego najmniejszego z crossoverów Nissana możemy „wystroić” w kolorowe pakiety personalizacji i uatrakcyjnić 18″ felgami z kolorowymi elementami, aby jeszcze bardziej podkreślić jego indywidualność i niepowtarzalny styl. Wspomniane pakiety stylizacji są dodatkowym gratisem do oferowanych rabatów, które w przypadku tego modelu mogę wynieść do 3 tys. zł. Oferta ta jest łączona z nisko oprocentowanymi propozycjami finansowania, podobnymi jak przy ww. crossoverach Nissana.

Szczegóły w salonie Nissana: ABT Autoniss Sp. z o.o. w Lublinie, ul. Droga Męczenników Majdanka 74a, tel. 81 749-86-70, 749-86-71; www.autoniss.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.