- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wiosenna Metamorfoza z Bonne Santé Biłgoraj

Gabinet Dietetyczny Bonne Santé Biłgoraj zaprasza do udziału w akcji promującej zdrowy styl życia –„Wiosenna Metamorfoza”. To wydarzenie skierowane jest w szczególności do osób, które chciałyby zawalczyć o swoje zdrowie! Poczuć się dobrze w swoim ciele i na nowo siebie pokochać!

- Reklama -

Organizatorem akcji jest mgr Katarzyna Szuba – dietetyk w Gabinecie Dietetycznym Bonne Santé w Biłgoraju. Gabinet Dietetyczny wraz z lokalnymi firmami, które zgłosiły się do objęcia patronatem akcji promującej zdrowy styl życia, przeprowadzą spektakularną metamorfozę.

Zależy nam, by pokazać, że dieta oraz zdrowy styl życia to nie ograniczenia i zakazy a wręcz odwrotnie – dobra zabawa, poznanie nowych smaków. W tym trudnym czasie w jakim się wszyscy znaleźliśmy, tj. w czasie pandemii, chciałam pokazać, że wspólne działania lokalne mają sens. Lokalne firmy dzięki tej akcji mają możliwość pokazania mieszkańcom powiatu biłgorajskiego swoje talenty, produkty. A jest się czym pochwalić – mówi Katarzyna Szuba, organizatorka tego przedsięwzięcia. 

Od dnia 6 lutego do dnia 23 lutego odbywa się Casting Wiosenna Metamorfoza. W Castingu może wziąć udział każda osoba, która chciałaby podjąć się wyzwania, jakim jest redukcja masy ciała. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mailowej na adres podany na plakacie promującym wydarzenie oraz bezpośrednio w Gabinecie Dietetycznym Bonne Santé, który mieści się przy ul. Kościuszki 110 w Biłgoraju wraz z odpowiedzią na pytanie: Co zmieni się w Twoim życiu po wzięciu udziału w Wiosennej Metamorfozie?
Po wnikliwej lekturze nadesłanych wiadomości i rozmowach z kandydatami do Wiosennej Metamorfozy wybierzemy jedną osobę, która będzie pod opieką wykwalifikowanego dietetyka oraz trenera personalnego Pani Agaty Wybranowskiej – Klub Fitness Fun&Jump Biłgoraj przez 6 tygodni. Dodatkowo Anna Pawluk z Salonu Uroda Anna wykona zabiegi upiększające, które zostaną dopasowane do danej osoby.

- Reklama -

Po 6 tygodniach intensywnej pracy będzie miał miejsce Finał Akcji Wiosenna Metamorfoza, której zwieńczeniem będzie wykonanie sesji fotograficznej przed profesjonalnym obiektywem Marzeny Zawojskiej – Foto Zawojska. Patrycja Borowiec z Wyczesany Biłgoraj wykona stylizację włosów, a Ewelina Krzeszowiec z Beauty Atelier makijaż kosmetykami Mary Kay od Pani Jadwigi Król – Piękno jest w nas. Natomiast oficjalną stylizację odzieżową dla zwycięzcy zaproponuje Pani Lidia – Butik u Lidki.
Zapraszamy do udziału! Czekamy właśnie na Ciebie!

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.