- Reklama -

Wiosą sięgnij po marzenia

 Wspinasz się? Tańczysz? A może świetnie gotujesz lub robisz grafiki? Jeśli wiesz, co to pasja i potrzebujesz środków, które pozwolą Ci rozwinąć własne umiejętności, Lokalny Konkurs Grantowy "WyMODELuj Swoje Marzenia" jest dla Ciebie. W tym konkursie liczy się bowiem pomysłowość i motywacja, a nie średnia ocen. Może to właśnie Twoje marzenia zazielenią się nadzieją?

Co musisz zrobić? Po pierwsze: w specjalnym formularzu dostępnym na

http://formularze.ffl.org.pl/3/40/wniosek, opisać swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwinąć. Napisz także, jakich efektów realizacji swojego pomysłu oczekujesz. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Zwycięstwo w konkursie gwarantuje realizację jednego z nich.

- Reklama -

Drugi etap konkursu to przekonanie komisji konkursowej do finansowania właśnie Twojego pomysłu. Jeśli to się uda, pozostaje tylko spełniać marzenia! Nie zapomnij pokazać, jak rozwinęła się Twoja pasja i zdolności.

W tym roku na wyMODELowanie marzeń firma Model Opakowania przeznaczy kwotę 20 tys. zł. Dodatkowo niektórzy z laureatów mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25. roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com i www.flzb.lbl.pl.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.