- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Więźniowie w Biłgoraju

Praca jest jedną z najważniejszych form resocjalizacji skazanych. Dlatego też 133 skazanych będzie pracować w Biłgoraju w ramach prac społecznych.

W tym roku na terenie Biłgoraja prace społeczne będzie wykonywało ponad 130 skazanych. Jeszcze kilka lat temu było ich po 100. Dlaczego osoby, które są na bakier z prawem, będą pracować w Biłgoraju?

– Wypełniając obowiązek zawarty w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 czerwca 2010 r. w sprawie podmiotów, w których wykonywane są prace społecznie użyteczne, informuję, że prezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju w zakresie wykonywania przez skazanych nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w 2020 r. przewiduje skierowanie 133 skazanych – wyjaśnia burmistrz Janusz Rosłan. 

- Reklama -

Będą oni pracować w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (98 skazanych), Miejskiej Służbie Drogowej w Biłgoraju (20 skazanych), Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju (15 skazanych).

 

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Adrian ten od Krowiarki mówi

    Krowiarka i jej kłamliwa banda też powinni odpracowywać wyroki i szkodę na mnie.

  2. Kld mówi

    Dokładnie.

  3. Majk mówi

    Pytanie jest zasadnicze czy to będą więźniowie czy tylko ludzie z wyrokami grzywny przekształconej na odrobek ? Bo to jest zasadnicza różnica.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.