- Reklama -

- Reklama -

Wiesław Różyński skrytykował konkurenta. Mówi o „uciekinierze”

Gęstnieje atmosfera w powiecie biłgorajskim przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jeszcze nie opadł kurz po wizycie w Biłgoraju byłego ministra i kandydata PiS do Europarlamentu - Mariusza Kamińskiego, a odezwał się poseł Wiesław Różyński: - Zacząłem od poddania pod wątpliwość reputację i doświadczenie Pana Kamińskiego. Czy ktoś z taką osoba będzie chciał rozmawiać w Brukseli? Czy będzie traktował poważnie takiego posła? Otóż nie - grzmi były wójt gminy Biłgoraj. Sam zresztą też kandydat do Brukseli.

- Reklama -

Były minister MSWiA Mariusz Kamiński to „jedynka” Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do Europarlamentu w okręgu obejmującym województwo lubelskiego. „Jedynka”, która budzi sporo emocji, tym bardziej u politycznych konkurentów, którzy też marzą o mandacie w Brukseli:

– Nie bez powodu zacząłem od poddania pod wątpliwość reputację i doświadczenie Pana Kamińskiego. Czy ktoś z taką osoba będzie chciał rozmawiać w Brukseli? Czy będzie traktował poważnie takiego posła? Otóż nie. Lubelszczyzna potrzebuje doświadczonego fachowca, a nie uciekiniera i speca od inwigilacji – tłumaczy Różyński, zapewne mając na myśli siebie w roli tego fachowca.

urząd MArszałkowski projekt

Wybory do Parlamentu Europejskiego w najbliższą niedzielę (9 czerwca). Ale skoro dziś „dopiero” czwartek to niemal pewne, że będziemy jeszcze świadkami politycznych przedwyborczych przepychanek w powiecie biłgorajskim.

Przypomnijmy, tylko z Ziemi Biłgorajskiej do Brukseli chce się dostać trójka kandydatów. Dwoje pewnie dobrze znacie, bo to posłowie: Małgorzata Gromadzka (PO) i Wiesław Różyński (PSL, Trzecia Droga). Trzeci, najbardziej tajemniczy to z kolei radny powiatowy z Potoka Górnego, który kandyduje z list Nowej Lewicy. Nazywa się Jarosław Lipiec.

 

- Reklama -

17 Komentarze
 1. Biłgorajanin mówi

  Żołnierzy Wojska Polskiego zamykać w więzieniach to już szczyt i zdrada stanu. Polacy obudźcie się zanim będzie za późno!

 2. pan COGITO mówi

  „Zarządzenie prezydenta Trzaskowskiego jest niewątpliwie sprzeczne z Konstytucją, z artykułem 25., który gwarantuje każdemu, w tym także pracownikowi, prawo do uzewnętrzniania swojej religii, czyli nie tylko wyznawania jej w skrytości serca, ale także uzewnętrzniania jej, np. poprzez eksponowanie krzyża czy innego rodzaju symbolu religijnego” Lewactwo rozpoczęło walkę z krzyżem co na to wienio i pigułka PO, – na pewno będą milczeć .Przy wyborach pamiętajcie o tym

 3. pan COGITO mówi

  Pan były min. Kamiński został skazany za błędy formalne i dlatego P. A. Duda go ułaskawił . Rozgrzany sędzia kasty ponownie skazał go za to samo. To tylko idiota nie zorientuje się że była to zemsta za ściganie mafii mi, watowskich. Ja osobiście wiem co to układy i to te lewackie.

  1. Prawda mówi

   🤣🤣🤣🤣🙉

  2. Lech mówi

   Dwa sądy i za czasów Pisu. Każdy może przeczytać za co bo jest dostępne. „formalne” ?

  3. Ala mówi

   Tia w portki też mu lewactwo nasiurdało.

 4. pan COGITO mówi

  Ale Lubelszczyzna ma doświadczonego peowskego fachowca tak to ten co z celi do Brukseli to Warszawski śmieciarz a jak kochał Lubelszczyznę ,, a wiesz wuj z tą Polską wschodnią,, Tam w peło i lewactwie dużo takich fachowców

  1. Dobra rada mówi

   8 lat twoi idole mieli, żeby zarzuty postawić. wszystkie służby. I co? To samo co ze wszystkim czego się nie dotknęli.

 5. Anonim mówi

  ale tłumy , banda biznesmenów za dyche

 6. tubylec mówi

  Na pewno wszyscy w Brukseli z największą powaga będą podejmować wschodzącą gwiazdę z Korchowa no i człowieka którego poziom samo zachwytu i przekonania o swojej wielkości przeszedł na poziom niedostepny dla przeciętnego zjadacza chleba. Zejdź Pan na ziemię panie pośle

 7. Anonim mówi

  Dlaczego PSL nie broni krzyża?

  1. kundel zielony mówi

   A o rolnikach to nie ma co wspominać

 8. Marzena mówi

  Nie wiem czy ma Pan szansę. Tutaj porządnych nie lubią. Co innego cerata, albo skazaniec.

 9. Anonim mówi

  Głos na PSL jest głosem na PO

  1. ryży oszust mówi

   I głosem straconym

 10. Anonim mówi

  Wiesiek gdzie dobrowolny ZUS?

  1. tw. Oskar mówi

   To była taka przenośnia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.