- Reklama -

- Reklama -

Wielkie poruszenie w szkole podstawowej w Biłgoraju

We wtorkowy wieczór Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju tętni życiem. Tylu uczniów nie było o tej porze już dawno. Nie zostali za karę, to nie są dodatkowe zajęcia, ale prawdziwa szkoła życia. Czyli trwa choinka szkolna. Jak dzisiaj wygląda zabawa na tak poważnym wydarzeniu? Sami zobaczcie co się dzieje w biłgorajskiej "Jedynce".

- Reklama -

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Stary# mówi

  Takie mamy czasy, swobodny dostęp do internetu wolność jednym słowem. A potem płacz że dzieci się hejtuja i znęcają nad słabszymi w stadzie. Zresztą autor piosenki stworzył ja dla młodocianych odbiorców bo przecież nikt dorosły by tego nie słuchał publicznie więc dzięki dzieciom się wybija. Dj mógł być nieświadomy przecież sam nie musi słuchać takiej muzyki wyszło w trakcie ,,utworu” jego sedno.

 2. Mama mówi

  Gdzie byli nauczyciele ? A sam dj nie mógł trochę mózgiem ruszyć widząc małe dzieci?

  1. Sasza mówi

   Protestowali bo za mało zarabiają za 20 godzin pracy tygodniowo.

  2. Gimbaza mówi

   A gdzie byli rodzice??? Z tego co pamiętam z gimnazjum to rodzice organizują choinkę swoim dzieciom a szkoła tylko udostępnia sale w szkole.

 3. Gośka mówi

  Było jeszcze napisać co leciało z głośników, leciał Cypis i jego przebój ,,on mnie rucha a ja jestem sucha” widać nikomu to nie przeszkadzało. Zwłaszcza djom którzy takie przebój serwowali 10 latkom. Brawo patologia brawo.

  1. Albert mówi

   Bo to nie dj tylko puszczacz piosenek co nie ma pojęcia o dj-ce brak myślenia i wywarzenia co gdzie i jakie utwory powinny być grane.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.