- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wielkie balonowe show w Biłgoraju

W czwartek wielkie balonowe show dla Kubusia z Aleksandrowa. Chorego chłopca, który pilnie potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Do Biłgoraja przyjadą artyści z Warszawy i zapewniają, że będzie na co popatrzeć.

- Reklama -

Już jutro na biłgorajskim OSIRZE odbędzie się balonowe show, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Kubusia Osucha z Aleksandrowa. O chłopcu i jego zmaganiach z chorobą pisaliśmy między innymi tutaj: https://gazetabilgoraj.pl/potrzebna-pomoc-dla-kuby-ruszyla-zbiorka-odpadow/

 

Kubuś dzięki rehabilitacji robi ogromne postępy w walce z chorobą. Koszty terapii znacznie przewyższają jednak możliwości finansowe rodziny. Lokalna społeczność staje jednak na wysokości zadania i cyklicznie organizowane są wydarzenia mające na celu wsparcie rodziny. Już jutro pora na BALONOWE SHOW!

 

-Przyjadą artyści z Warszawy i to oni zaprezentują niesamowity spektakl dla naszej widowni. W wydarzeniu udział zadeklarowało wiele szkół i przedszkoli. Zapraszamy również indywidualnie rodziców z dziećmi. Wstęp kosztuje 30 zł. Pieniążki przeznaczone zostaną na leczenie Kuby mówi Marzena Banach, organizatorka wydarzenia.

Szczegóły na plakacie:

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Kubę można wesprzeć również wesprzeć wpłacając datki na zbiórkę: ZBIÓRKA KUBA OSUCH

 

 

fot. Marzena Banach

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.