- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Wielki pech sztangistki Znicza Biłgoraj na Mistrzostwach Europy

Bardzo pechowy występ sztangistki Znicza Biłgoraj - Agnieszki Zimroz na Mistrzostwach Europy seniorów w Armenii: - W ostatnich dwóch dniach, Agnieszka schudła prawie o dwa kilogramy. Całkowicie odcięło jej nogi i to w tak ważnym momencie dopadła ją infekcja - przekazuje trener kadry narodowej, Antoni Czerniak. Biłgorajanka ostatecznie wystartowała, ale spaliła podrzut, zaliczając jedynie rwanie.

- Reklama -

– Jestem mocno zaskoczony, bo proszę mi uwierzyć, że Agnieszka była świetnie przygotowana i nie mówiliśmy o tym głośno, ale poleciała do Armenii, naprawdę po dobry wynik. Przez to, że dopadła ją choroba, zaliczyła 92 kilogramy w rwaniu, a podrzut niestety całkiem spaliła.Pewnie do tego doszła też trema, bo to były pierwsze poważne zawody naszej zawodniczki, wśród seniorów. Ale każdy start w takim gronie, to jest doświadczenie i większa pewność. Oby to procentowało przy okazji kolejnych międzynarodowych imprez, a Agnieszkę czekają jeszcze Młodzieżowe Mistrzostwa Europy – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, Zdzisław Żołopa – prezes Znicza Biłgoraj.

- Reklama -

We wrześniu Mistrzostwa Świata w Arabii Saudyjskiej.

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Anonim mówi

    Pech albo i nie pech. Polskie ciężary są po prostu słabiutkie. Na tych mistrzostwach najlepsze miejsce 6 i to jak nie startują Rosjanie, Białorusini Bułgarzy. Jaki pech jak zawodniczka do faworytek nie należała delikatnie mówiąc. Z wynikiem stoi już od trzech lat. Lepiej chyba było więc spalić i nie być kwalifikowanym niż pokazać słabą gorme.

  2. Anonim mówi

    Infekcja trema, I po co było nadymać ten balonik, bajki o igrzyskach snuć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.