Moto Tech

- Reklama -

Wielka wymiana ubrań

Zamiast kupować kolejne ciuchy, lepiej zamienić te, które zalegają w szafie – to idea Fashion Swap Party. – Zobaczyłam taki pomysł w Internecie i stwierdziłam, że można zrobić coś takiego u nas w mieście. Postanowiłam zorganizować Fashion Swap Party z okazji Dnia Kobiet. My kobiety lubimy kosmetyki, ubrania, buty, torebki. Zazwyczaj mamy duże ilości w szafach i ciągle przybywa. Czasami kupujemy pod wpływem emocji, a w domu okazuje się, że rzeczy tych nie potrzebujemy – mówi Katarzyna Kidaj, właścicielka Studia Urody Figura w Biłgoraju i  pomysłodawczyni wydarzenia. Na spotkanie zgłosiło się około 20 kobiet. – Wszystkie ubrania są modne, nie zniszczone. Niektóre były z metkami – zaznacza. Dodaje, że mieszkanki Biłgoraja i okolic chętnie zaangażowały się w zabawę. Wydarzenie odbiło się dużym echem.

- Reklama -

Imprezę należy zaliczyć do udanych. Tego dnia ze Studia Figury w Biłgoraju kilkadziesiąt kobiet wyszło z uśmiechem na twarzy i z torbami pełnymi nowych ubrań. Katarzyna Kidaj planuje już kolejne wydarzenie. Być może będzie to Fashion Swap Party Kids, na którym będzie można wymieniać się ubraniami, zabawkami i akcesoriami dla dzieci.

Zasady Fashion Swap Party są proste. Na spotkanie można było przynieść rzeczy, które nie są używane – ciuchy, buty, torebki, biżuterię, ale też perfumy, które są nietrafionym prezentem od byłego narzeczonego, albo kosmetyki. Ważne jest jednak, żeby rzeczy były w dobrym stanie, ciekawe i modne, a kosmetyki niezużyte. W zamian można pobuszować w cudownościach, które przynieśli inni. Z założenia wymiana odbywa się bezgotówkowo, ale dopuszczalne są wyjątki. Jeśli ciuch jest wyjątkowo drogi, wtedy można go odsprzedać. Fashion Swap Party to okazja do zdobycia nowych ubrań, a także poznania nowych ludzi oraz dobra zabawa.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.