kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Wiedzą, jak bezpiecznie zachować się podczas wakacji

- Reklama -

Antoś Gaj

Na wakacjach trzeba zachowywać się grzecznie. Jak dochodzimy do przejścia dla pieszych, trzeba się zatrzymać i rozejrzeć w prawo i w lewo. Jak nie jedzie żaden samochód, możemy przechodzić. Nad wodą trzeba być pod opieką dorosłych. Nieznanych zwierząt nie możemy dotykać, bo mogą nas ugryźć. Ja byłem na plaży i zachowywałem się tam bezpiecznie.

urząd MArszałkowski projekt

Patryk Garbacz

Nad wodą trzeba uważać, żeby się nie utopić. Nie wolno bez opieki wchodzić na głęboką wodę. Bardzo lubię bawić się nad wodą. Niebezpieczne jest dotykanie nieznajomych zwierząt i rozmowa z nieznajomymi.

Karolinka Gil

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Bez koła ratunkowego nie można pływać. Moje koło ratunkowe jest zielone. Kiedyś pływałam nad zalewem z mamą, tata i braćmi. Gdy jesteśmy na wycieczce w lesie, nie możemy łamać gałęzi, bo wtedy niszczymy drzewa i one już nie urosną.

Filip Grasza

Bardzo lubię jeździć na rowerze, ale nieraz zdarzają mi się różne przygody. Kiedyś jak jechałem z górki, przewróciłem się i bolały mnie ręce. Mam też zdartą nogę, bo się przewróciłem. Żeby było bezpiecznie podczas jazdy na rowerze, trzeba jeździć powoli.

Kamil Migacz

Bezpiecznie jest, gdy jesteśmy pod opieką dorosłych. Nad wodą można się bawić na plaży i przy brzegu zalewu. Nie możemy bez opieki wchodzić głęboko. Na placu zabaw też trzeba uważać, żeby nic nas nie uderzyło.

Patrycja Sędłak

Żeby było bezpiecznie, musimy zachowywać się grzecznie. Gdy jesteśmy nad wodą, nie możemy sami iść na głęboką wodę. Ja byłam nad zalewem w Biłgoraju z moją rodziną i spotkałam tam moją koleżankę Wiktorię Filipowicz. Bawiłyśmy się razem. Chciałyśmy złowić rybę.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.