- Reklama -

Wieczorek karnawałowy i podsumowanie roku

27 lutego 2019 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury we Frampolu odbyło się, kończące karnawał, uroczyste spotkanie seniorów. Spotkanie to było jednocześnie podsumowaniem pracy Klubu za 2018 r.

Uroczystość rozpoczął dyrektor MGOK we Frampolu Kazimierz Oszust, witając zaproszonych przedstawicieli władz miasta i gminy. Byli to: burmistrz Frampola Józef Rudy, przewodniczący Rady Miejskiej Lech Kaczor i przewodniczący Wspólnoty Frampola Józef Kubina.

Prezes Klubu Seniora „Kwiaty Jesieni” Zofia Dubiel przedstawiła sprawozdanie z działalności Klubu w 2018 r. Podkreśliła różne formy pracy i uczestnictwo w licznych konkursach w powiecie i województwie. Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach mówili o możliwościach współpracy w realizacji planów i zamierzeń w działalności Klubu Seniora we Frampolu.

W dalszej części spotkania Zofia Dubiel przeprowadziła konkurs dla wszystkich uczestników z nagrodami. Przy suto zastawionych stołach śpiewano i tańczono przy muzyce przygotowanej przez dyrektora MGOK Kazimierza Oszusta.

 

Prezes Klubu Seniora „Kwiaty Jesieni” Zofia Dubiel

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.