Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Wicestarosta z koronawirusem

Z dnia na dzień przybywa nowych zakażeń COVID-19 wśród mieszkańców naszego powiatu. Chory jest również wicestarosta Tomasz Rogala.

- Reklama -

Informację o zachorowaniu wicestarosty przekazał podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Biłgorajskiego starosta Andrzej Szarlip. Na szczęście, jego stan jest dobry. Nie potrzebuje specjalistycznej opieki. – Wicestarosta ma potwierdzone zachorowanie. Jest zarażony i przebywa w domu. Jego stan jest zadawalający. Przechodzi chorobę w sposób łagodny, niewymagający hospitalizacji – mówił Andrzej Szarlip. Starosta apelował do mieszkańców powiatu o zachowanie ostrożności. – Apeluje do wszystkich. Dbajmy o siebie i nie lekceważmy choroby – mówił.

Starosta wyjaśnił, że wśród pracowników Starostwa Powiatowego zdarzają się przypadki zachorowań. Urząd jednak pracuje normalnie. Wszystkie sprawy są załatwiane. Zaznaczył, że już kilka tygodni temu podjęto decyzję o czasowym wstrzymaniu bezpośredniej obsługi. – Dzięki temu obsługa w formie zdalnej jest cały czas prowadzona i wszystkie sprawy można załatwić jak dotychczas. Nasze decyzje o tym, jak również o pracy zdalnej powodują, że Starostwo nadal pracuje i służy mieszkańcom powiatu biłgorajskiego – mówił.

urząd MArszałkowski projekt

 

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Do Marek mówi

    Akurat wicestarosta to jedna z bardziej kompetentnych i pracowitych osób. Nie pcha się na pierwsze strony i pierwsze szeregi do zdjęć czy pochodów ale ma doświadczenie samorządowe, wiedzę i dużo robi dla powiatu.

  2. Marek mówi

    Jedno z niewielu osiagniec wc Starosty Rogali. Zyczymy powrotu do zdrowia! I przydalo by sie wkoncu wziasc do prawdziwej pracy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.