Ogłoszenia

Wiaty przystankowej jak nie było, tak nie ma

Historia przystanku autobusowego przy trasie Kopki – Cieszanów ciągnie się już ponad dwa lata. Mimo że zlokalizowany jest na terenie gminy Tarnogród, to korzystają z niego mieszkańcy Bukowiny w gminie Biszcza. Był czas, że straszył swoim wyglądem. Samorządowcy z Biszczy obiecali, że nieprzyjemny dla oka przystanek zniknie z miejscowego krajobrazu. Słowa dotrzymali.

W sprawie przystanku interweniował nieraz radny Adam Pisarczyk. Po tym jak drewniana wiata zniknęła, radny prosił o postawienie nowej. Zwracał uwagę, że z tego przystanku korzystają mieszkańcy Bukowiny Drugiej. Adam Pisarczyk dodawał, że chodzi głównie o starsze panie, które czekając na autobus chciałyby się schronić przed deszczem czy słońcem. Z przystanku korzystają też dzieci i młodzież, które dojeżdżają do szkół. 

Wójt Zbigniew Pyczko przyznał, że wiata przystankowa jest potrzebna. Obiecał, że zostanie zrobiona nowa. Ale dwa lata temu. Radny z uporem maniaka dopomina się o wiatę i wciąż słyszy tę samą odpowiedź. Mimo obietnic efektów wciąż brak. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.