Lokuj w przyszłość

- Reklama -

Wiatr zerwał dach w Biłgoraju

Od czwartkowego poranka w naszym powiecie wieje bardzo silny wiatr, oscylujący około sześćdziesięciu, a nawet dziewięćdziesięciu kilometrów na godzinę. To właśnie on spowodował, że w Biłgoraju, z jednego z domów jednorodzinnych zostało zerwane pokrycie dachowe.

 

12 marca,o , o godzinie 16.08, wskutek silnego wiatru zostało zerwane około 20 metrów kwadratowych poszycia dachowego z jednego z domów jednorodzinnych mieszczącym się przy ulicy cegielnianej w Biłgoraju. Na szczęście zerwana blachodachówka wylądowała na ogródku przed domem sąsiedniej posesji, nie wyrządzając nikomu żadnej krzywdy.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu elementów zwisających z dachu – informuje dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.

- Reklama -

Tego samego dnia, IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem dla powiatu biłgorajskiego.

– Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 90 km/h z południowego zachodu i zachodu – podaje IMGW.

M.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.