Nie musisz płacić prawnikom (rozmowa)
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor:

reklama
Wiadomości Biłgorajskie<strong>NGB: – Jaką ideą było utworzenie systemu nieodpłatnej pomocy prawnej?</strong>
– To nadzorowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości system nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Funkcjonuje po to, żeby polscy obywatele mogli za darmo i natychmiastowo otrzym
reklama
NGB: – Jaką ideą było utworzenie systemu nieodpłatnej pomocy prawnej?
NGB: – Dużo takich porad jest udzielanych?
NGB: – Tylko jak korzystać z tej pomocy w dobie pandemii, licznych obostrzeń i problemów z dostępem do wielu instytucji?
NGB: – Co oznacza ta niedawna nowelizacja dotycząca nieodpłatnej pomocy prawnej?
NGB: – Jak to będzie będzie funkcjonować w najbliższych miesiącach?
NGB: – Konkretnie z czyjej pomocy mogą skorzystać zainteresowani?
NGB: – Dziękuję za rozmowę
Czytaj także:
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
reklama
reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.